Baviva Tour - Hakkımızda


Image

2019 yılında kurulan Baviva Tatil Turizm Seyahat Acentesi Türsab Belgesini almış A sınıfı Turizm Seyahat Acentesidir. Turizm alanındaki yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen Baviva Tatil Turizm Seyahat Acentesi online acente olma hedefiyle kurulmuştur. Baviva Tatil Turizm Seyahat Acentesi online bir portal olarak teknolojiyi turizmin hizmetine sunan ve turizm profesyonellerine hizmet veren bir platform olma hedefiyle yola çıkmıştır.

Uluslar arası en iyi yazılım mühendisleri tarafından yaratılacak olan web siteleri, otomasyon ve crm sistemleri ile, dijital teknolojiyi sadece alan değil, aynı zamanda üreterek yazılım alanında da önemli işlere imza atmayı hedeflemektedir.

www.bavivatour.com kolay kullanılan bir platform olarak, zengin içeriği, sorun çözme becerisi ve hızı, 7/24 destek verme kabiliyeti ile nihai tüketicilerin ve turizm profesyonellerinin ilk tercihi olmayı hedeflemektedir. Otelden, araç kiralamaya paket turlardan uçak bileti rezervasyonlarına, organizasyondan sigortaya kadar nihai tüketicilerin ve turizm profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler ve hizmetleri 2021 yılında tek platformda toplayacaktır.


Baviva Tour Misyonu

Online acente olarak Nihai Tüketicilere ve Turizm profesyonellerine, ihtiyaç duydukları tüm içeriği, en iyi koşullarda, en iyi şartlarla sunmayı hedeflemektedir.


Baviva Tour Vizyonu

Ülke genelinde Turizm alanında öncü yenilikçi bir online seyahat platformu olarak, nihai tüketicilere ve turizm profesyonellerine hizmet veren öncü bir marka olmak.

Sign In